Telefoon

+32 (0)2 649 20 15

Telefoon

Kantoren

Hoofdkantoor Brussel

Wermenbol & Partners s.a.
Rue Paul Emile Janson 32
B – 1050 Bruxelles
Telefoon: 02 649 20 15
Fax: 02 640 96 63
Email: expert@wermenbol.be
Verantwoordelijke : ir. Rafaël Niville

MANAGEMENT

Management Wermenbol loss adjusters

Anne Vandingenen

Dossierbeheerder

Nl – Fr – Eng – Deu

avandingenen@wermenbol.be

Management Wermenbol loss adjusters

Cindy Plovie

Dossierbeheerder

Nl – Fr – Eng

cplovie@wermenbol.be

Management Wermenbol loss adjusters

Valéria Lo Giudice

Dossierbeheerder

Fr – Nl

vlogiudice@wermenbol.be

Management Wermenbol loss adjusters

Isabelle de Hemptinne

Dossierbeheerder/Secretariaat

Fr

idehemptinne@wermenbol.be

Management Wermenbol loss adjusters

Nancy Petermann

Dossierbeheerder

Fr – Nl

npetermann@wermenbol.be

Secretary wermenbol loss adjusters

Patricia Rooseleir

Secretariaat

Nl – Fr – Eng

prooseleir@wermenbol.be

Management Wermenbol loss adjusters

Saranda Idrizi

Dossierbeheerder

Fr – Nl

sidrizi@wermenbol.be

Accounting Wermenbol Loss Adjusters

Viviane Istace

Boekhouding

Fr

vistace@wermenbol.be

Industrial Engineer Wermenbol loss adjusters

Patrice Wermenbol

Consultant

Nl – Fr – Eng

pwermenbol@wermenbol.be

Delegated administrator Wermenbol loss adjusters

ir. Rafael Niville

Gedelegeerd bestuurder

Nl – Fr – Eng

rniville@wermenbol.be

EXPERTS

Civil Engineer Wermenbol loss adjusters

ir. Jérôme Couck

Burgerlijk ingenieur

Fr – Nl

jcouck@wermenbol.be

Civil Engineer Wermenbol loss adjusters

ir. Kevin Duray

Burgerlijk ingenieur

Fr – Eng

kduray@wermenbol.be

Civil Engineer Wermenbol loss adjusters

ir. Alex Roose

Burgerlijk ingenieur

Nl – Fr

aroose@wermenbol.be

Civil Engineer Wermenbol loss adjusters

ir. Olivier Nagelmackers

Burgerlijk ingenieur

Fr – Nl – Eng

onagelmackers@wermenbol.be

Industrial Engineer Wermenbol loss adjusters

Olivier Vanhaecke

Gemmoloog

Nl – Fr – Eng – Deu

ovanhaecke@wermenbol.be

Industrial Engineer Wermenbol loss adjusters

Philippe Lefebvre

Consultant

Fr

plefebvre@wermenbol.be

Civil Engineer Wermenbol loss adjusters

ir. Philippe Spigeleer

Burgerlijk ingenieur

Nl – Fr – Eng

pspigeleer@wermenbol.be

Civil Engineer Wermenbol loss adjusters

Pierre Boonen

Burgerlijk ingenieur

Fr

pboonen@wermenbol.be

Architect Wermenbol loss adjusters

Pierre Lemaire

Architect

Fr – Eng

plemaire@wermenbol.be

Civil Engineer Wermenbol loss adjusters

ir. Rafael Niville

Burgerlijk ingenieur

Nl – Fr – Eng

rniville@wermenbol.be

Architect Wermenbol loss adjusters

Rudy Van De Velde

Architect

Fr – Eng

rvandevelde@wermenbol.be

MANAGEMENT

Secretary wermenbol loss adjusters

Kelly Beelen

Secretariaat

Nl – Fr – Eng

kbeelen@wermenbol.be

Management Wermenbol loss adjusters

Nancy Petermann

Dossierbeheerder

Fr – Nl

npetermann@wermenbol.be

Management Wermenbol loss adjusters

Nathalie Tytgat

Dossierbeheerder

Nl – Fr – Eng

ntytgat@wermenbol.be

Secretary wermenbol loss adjusters

Peggy Geens

Secretariaat / Dactylo

Nl – Fr – Eng

pgeens@wermenbol.be

Delegated administrator Wermenbol loss adjusters

ir. Rafael Niville

Gedelegeerd bestuurder

Nl – Fr – Eng

rniville@wermenbol.be

EXPERTS

Architect Wermenbol loss adjusters

Harold Pattyn

Architect

Nl – Fr – Eng

hpattyn@wermenbol.be

Civil Engineer Wermenbol loss adjusters

ir. Jérôme Couck

Burgerlijk ingenieur

Fr – Nl

jcouck@wermenbol.be

Civil Engineer Wermenbol loss adjusters

ir. Olivier Nagelmackers

Burgerlijk ingenieur

Fr – Nl – Eng

onagelmackers@wermenbol.be

Industrial Engineer Wermenbol loss adjusters

Olivier Vanhaecke

Gemmoloog

Nl – Fr – Eng – Deu

ovanhaecke@wermenbol.be

Civil Engineer Wermenbol loss adjusters

ir. Rafael Niville

Burgerlijk ingenieur

Nl – Fr – Eng

rniville@wermenbol.be

Expert iard Wermenbol loss adjusters

Senne Stickers

Expert I.A.R.D.

Nl – Fr – Eng

sstickers@wermenbol.be

Architect Wermenbol loss adjusters

Steven Koninckx

Architect

Nl – Fr – Eng

skoninckx@wermenbol.be

Civil Engineer Wermenbol loss adjusters

ir. Alex Roose

Burgerlijk ingenieur

Nl – Fr

aroose@wermenbol.be

Wallonië

Wermenbol & Partners s.a.
248 avenue Paul Pastur
6032 Mont-sur-Marchienne
Telefoon: 071 43 57 76
Fax: 071 36 10 44
Email: wallonie@wermenbol.be
Verantwoordelijke: ir. Olivier Nagelmackers

MANAGEMENT

Management Wermenbol loss adjusters

Antonella Marcantonio

Dossierbeheerder

Fr – Eng – It

wallonie@wermenbol.be

Management Wermenbol loss adjusters

Bénédicte Legoeuil

Dossierbeheerder

Fr – Nl – Eng

wallonie@wermenbol.be

Management Wermenbol loss adjusters

Bertrand Canevat

Dossierbeheerder

Fr – Eng

wallonie@wermenbol.be

Management Wermenbol loss adjusters

Christine Dautrebande

Dossierbeheerder

Fr

wallonie@wermenbol.be

Management Wermenbol loss adjusters

Lesly Mergola

Dossierbeheerder

Nl – Fr – Eng – It

wallonie@wermenbol.be

Management Wermenbol loss adjusters

Sylviane Haustraete

Dossierbeheerder

Fr – Eng

wallonie@wermenbol.be

Industrial Engineer Wermenbol loss adjusters

Philippe Lefebvre

Consultant

Fr

plefebvre@wermenbol.be

Delegated administrator Wermenbol loss adjusters

ir. Olivier Nagelmackers

Gedelegeerd bestuurder

Fr – Nl – Eng

onagelmackers@wermenbol.be

EXPERTS

Civil Engineer Wermenbol loss adjusters

Ir. Céline Disy

ir. Geoloog

Fr

cdisy@wermenbol.be

Expert iard Wermenbol loss adjusters

Fabrice Franz

Expert I.A.R.D.

Fr

ffranz@wermenbol.be

Civil Engineer Wermenbol loss adjusters

ir. Jérôme Couck

Burgerlijk ingenieur

Fr – Nl

jcouck@wermenbol.be

Civil Engineer Wermenbol loss adjusters

ir. Olivier Nagelmackers

Burgerlijk ingenieur

Fr – Nl – Eng

onagelmackers@wermenbol.be

Industrial Engineer Wermenbol loss adjusters

Olivier Vanhaecke

Gemmoloog

Nl – Fr – Eng – Deu

ovanhaecke@wermenbol.be

Architect Wermenbol loss adjusters

Philippe Lambrechts

Architect

Fr

plambrechts@wermenbol.be

Industrial Engineer Wermenbol loss adjusters

Philippe Lefebvre

Consultant

Fr

plefebvre@wermenbol.be

Architect Wermenbol loss adjusters

Pierre Warmont

Architect

Fr – It

pwarmont@wermenbol.be

Civil Engineer Wermenbol loss adjusters

ir. Stéphane Dagnelie

Burgerlijk ingenieur

Fr – Eng

sdagnelie@wermenbol.be

Architect Wermenbol loss adjusters

Thomas Gregoire

Architect

Fr

tgregoire@wermenbol.be

Civil Engineer Wermenbol loss adjusters

ir. Alex Roose

Burgerlijk ingenieur

Nl – Fr

aroose@wermenbol.be